ایران تکنو صنعت

ارسال رایگان سفارشات بالای 2 میلیون تومان

کولر سلولزی البرز به دلیل حذف قطعات مکانیکی نظیر تسمه و یاتاقان ها باعث کاهش استهلاک شده که موجب کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری می شود. با توجه به استفاده از فن آکسیال می توان در هر دو جهت دمنده و مکنده از این مدل از کولرها استفاده نمود. همچنین  با دارا بودن اینورتر هوشمند، قابلیت تغییر 50 دور میزان هوادهی را دارا می باشد. کولر های سلولزی دارای ظرفیت هوادهی 15000 و 18000 بوده و در مدل های بالازن ، پایین زن و روبرو زن ارائه می شود که دارای خروجی با سطح مقطع گرد و چهارگوش جهت اتصال به سیستم کانال کشی بی نیاز از واسط یا برزنت ساخته می شود.

این مدل کولر آبی سلولزی با توجه به بدنه پلیمری فاقد هر گونه صدا و لرزش بوده، بدنه ی پلیمری علاوه بر کاهش وزن چشمگیر دستگاه، دارای عمر بالا و عدم پوسیدگی بدنه در برابر شرایط جوی و همچنین مقاوم به اشعه یو وی و تابش مستقیم نور خورشید می باشد. طراحی منحصر به فرد بدنه و پد سلولزی در چهار طرف کولر 45 درصد افزایش خنکی بیشتر را نسبت به مدل های دیگر فراهم می آورد.

به منظور تسهیل در حمل و نقل از مکان های با عرض کم جهت نصب در پشت بام یا تراس ، این مدل از کولرها در مدل از دمونتاژ نیز موجود بوده و شامل دو پک بسته بندی شده مستقل می باشد ، که با توجه به نقشه مونتاژ که همراه با دستگاه ارسال می شود ، می توان در کمترین زمان ممکن و به راحتی آن را مونتاژ و آماده به کار نمود .

فروشگاه اینترنتی ایران تکنو صنعت به عنوان نمایندگی رسمی شرکت البرز با ارائه لیست قیمت کولر سلولزی بروزرسانی شده همراه با کاتالوگ مشخصات کولر سلولزی به شما مشتریان فرصتی برای مقایسه دقیق و انتخاب بهترین گزینه جهت خرید انواع کولر سلولزی و پرتابل سلولزی را فراهم کرده است. در همین راستا، واحد پشتیبانی فروشگاه با آمادگی برای پاسخگویی به سوالات مشتریان، به ارائه اطلاعات کامل و دقیق در خصوص مشخصات و قیمت کولر سلولزی می پردازد. تمامی کولرهای سلولزی فروشگاه آنلاین دارای گارانتی بوده و قیمت کولر سلولزی طبق لیست قیمت در شرکت البرز تعیین شده اند.

در حال نمایش 4 نتیجه

مخفی کردن فیلتر
سبد خرید فروشگاه بستن